TYTUŁ

5 sec to great skin

KLIENT

Perfekcyjny makijaż zaczyna się od dobrze dobranej pielęgnacji skóry. Wspólnie z makijażystą marki pokazaliśmy, że wystarczy 5 sekund, by dzięki odpowiednio dobranej bazie Smashbox i odmienić swój look i zachwycać olśniewającym makijażem przez cały dzień.

5 sec to great skin

ODPOWIADALIŚMY ZA:

Koncepcja kampanii
Koncepcja kampanii
Realizacja kampanii
Realizacja kampanii
Seeding / wysyłki PR
Seeding / wysyłki PR

Opis aktywacji:

Naszym zadaniem było pokazanie wielozadaniowości baz pielęgnacyjnych Smashbox, dlatego do udziału w aktywacji zaprosiliśmy kilkunastu topowych twórców ze świata: mody, muzyki, lifestyle’u i makijażu. Współpracowaliśmy m.in. z artystką Ofelią Krefft, beauty tiktokerką Fog in the garden czy piosenkarką i kompozytorką - Eveliną Ross. Każda z osób inspirowała na swój sposób pokazując kilkunastosekundową metamorfozę; artystka przygotowała się na koncert, a beauty guru zrobiła zjawiskowy make-up. 

Kampanii towarzyszyła wysyłka paczek PR do 60 tiktokerów z kategorii beauty/lifestyle, ze 100% skutecznością publikacji -  powstało z niej 60 filmów TikTok prezentujących produkty. Każdy influencer przygotował swoją indywidualną wersję looku, zgodnie z hasłem #5secskin.

Zapraszamy do współpracy

Wpadnij do nas na kawę

Czerska 8/10 Warszawa

Wyślij brief

brief@dmg.pl

Masz pytanie?

pytaj@dmg.pl

Szukasz pracy?

pracuj@dmg.pl

Wolisz napisać?
pisz śmiało ;)